» » » Ford uzsāk pārtikas piegādi

Ford uzsāk pārtikas piegādi

Ford pilnā sparā izstrādā sistēmas automātiskai preču un pasažieru piegādei. Un, ja autonomie maršruta autobusi, kas kursē pa iepriekš noteiktu maršrutu, šodien nevienu nepārsteidz, tad tiek ievērota bezmaksas pārtikas piegādes sistēma no lielveikaliem, veikaliem un labklājības centriem veciem cilvēkiem un nabadzīgajiem.
Līdz šim projekts ir darbojies tikai dažos Sanfrancisko apgabalos. Lai to īstenotu, bija nepieciešams izveidot īpašus bezpilota transportlīdzekļu modeļus, kas bija gatavi piegādāt svaigus produktus no ēdināšanas punktiem gala patērētājiem.

Tajā pašā laikā sistēma automātiski izveidos maršrutu, navigēs blīvā pilsētas satiksmē, kā arī pieņems lēmumus par grafika maiņu atkarībā no gala klientu vēlmēm. Šobrīd projekts strādā testa režīmā, kas netraucēja automašīnām piegādāt 4,5 tonnas produkcijas.
Mēs patiesi ceram uz šī uzņēmuma panākumiem un vēlam Ford vairāk sociāli nozīmīgu projektu, kas var atvieglot dzīvi neaizsargātām personām, kurām šodien nepieciešama mūsu palīdzība un atbalsts.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.