» » » Latvijas iedzīvotāji var atteikties no apvidus automašīnām

Latvijas iedzīvotāji var atteikties no apvidus automašīnām

Jaunākās ziņas Austrumeiropā rada vilšanos. Nopietnā Ukrainas kara izraisītā ekonomiskā krīze bumerangus sit daudzu kaimiņvalstu iedzīvotājiem, kuri paši saskaras ar produktu piegādes problēmām, kā arī degvielas un smērvielu cenu pieaugumu.
Vēl nesen Latvijā jau tā dārgais benzīns sita pa kabatu vidusmēra auto entuziastam. Šodien cenas ir pārkāpušas robežu 1,8-1,9 eiro par litru. Daudzi eksperti piekrīt, ka šī vilšanās tendence turpināsies. Jo īpaši aprīlī vajadzētu sagaidīt benzīna cenu pieaugumu līdz diviem eiro.

Šajā sakarā mainās arī parasto Latvijas iedzīvotāju vēlmes transportlīdzekļa izvēlē. Autobraucēju asociācijas pārstāvis Andris Kulbergs stāstīja, ka rijīgie apvidus auto un vairāku darba tilpumu krosoveri pamazām aiziet otrajā plānā, dodot vietu ekonomiskākiem modeļiem un pat hibrīdiem.
Protams, katrs no mums cer uz ātru situācijas atrisinājumu un ekonomiskās situācijas stabilizāciju, tomēr pašreizējās realitātēs ir vērts padomāt par taupīšanu un pāreju uz lētākiem transportlīdzekļu veidiem, tostarp sabiedrisko transportu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.