» » » Nākotnes automašīnas, automašīnu foto

Nākotnes automašīnas, automašīnu foto

  Protams, precīza un detalizēta diagnostika jāveic degvielas uzpildes stacijās, kur profesionāli meistari, izmantojot īpašus instrumentus un aprīkojumu, varēs noteikt problēmu cēloņus un vietas. Tomēr, pirms sazināties ar darbnīcu, būtu jauki noskaidrot, kas tieši sabojājās, jo ne vienmēr var paļauties uz autoservisa darbinieku godīgumu un atbildību.

Ja nevēlaties ieslīgt ķezā un maksāt par hidrauliskā pastiprinātāja diagnostisko remontu, lai gan tas pat nebija salauzts, iesakām tuvāk apskatīt sava auto darbību. Tātad par stūres pastiprinātāja sistēmas darbības traucējumiem tiek ņemtas šādas pazīmes: Klauvēšana automašīnas priekšpusē braukšanas laikā. Tas viss ir atkarīgs no ātruma, kādā parādās klauvējiens. Tie ir mazi ātrumi, tad, visticamāk, punkts ir stabilizatora stieņa buksēs. Ja pie ātruma 50 km/h parādās sitiens, tad problēma ir amortizatoros.Zems šķidruma līmenis tvertnē. Šajā jautājumā ir svarīgi, cik bieži jums ir jāpievieno šķidrums.

Ja jūs to darāt regulāri, ar nelieliem intervāliem, tad tas tiešām ir stūres pastiprinātājs, un ja nē, vienkārši pievienojiet šķidrumu līdz vajadzīgajam līmenim. Troksnis no pārsega. Stūres pastiprinātājā ne vienmēr tā ir, jo tieši tādus pašus trokšņus var radīt salūzis spriegošanas veltnis, ģenerators, gaisa kondicionēšanas kompresors, sūknis utt. Tātad, ja kauciens vai dūkoņa ir dzirdama pat tad, kad nepieskaras stūrei, tad stūres pastiprinātāja sūknim ar to nav pilnīgi nekāda sakara.Stūres ķīļi. Vēl viens strīdīgs punkts. Kā liecina prakse, visbiežāk problēma ir mitruma nokļūšana kardāna gultņos, līdz ar to hermētiskuma dēļ. Galvenā zīme, ka pie vainas ir gultņi, ir nevienmērīgais spēks.

  Pagriežot stūri, tā būs vai nu vairāk vai mazāk, un ne vienmērīgi smaga.Mašīna braucot velkas uz sāniem. Šajā gadījumā problēma visbiežāk ir balstiekārtā un tās elementos. Tas var būt salūzis ritentiņš, piekares ģeometrija, nodiluši klusie bloki, gan piekares priekšējā, gan aizmugurējā daļa.Tās ir galvenās problēmas, kuras nereti jauc ar stūres pastiprinātāja darbības traucējumiem. Tomēr, ja dzirdat klauvējienus, pamanāt braukšanas grūtības un tā tālāk, nekādā gadījumā neatlieciet autoservisa apmeklējumu. Savlaicīgs stūres pastiprinātāja un citu automašīnas elementu remonts ir drošības garantija.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.