» » » Audi strādā pie inovatīva uzlādes centrmezgla

Audi strādā pie inovatīva uzlādes centrmezgla

Audi inženieri rūpējas ne tikai par inovatīvu transportlīdzekļu izveidi un atbilstošām tehnoloģijām to ražošanai. Patiesībā šo puišu intereses sniedzas daudz tālāk par autobūves nozari, jo galu galā mūsdienu automašīnas arvien vairāk līdzinās cīņai par tīru enerģiju un vidi.
Kopumā nesen Minhenē tika prezentēts viedā uzlādes centrmezgla, saukts arī par mezglu, projekts, kas ne tikai uzlādē elektromobiļus, bet var arī uzkrāt enerģiju to akumulatoros vēlākai lietošanai. Vienlaikus stacija tiks aprīkota ar saviem stacionārajiem akumulatoriem.

Šī risinājuma nozīme ir vienkārša. Jebkura elektrostacija piedzīvo būtiskas pieprasījuma pēc saražotās elektroenerģijas svārstības. Krasākās virsotnes vērojamas pusdienu pārtraukumos, vakarā, kad cilvēki masveidā atgriežas no darba u.c. Tas viss liecina, ka elektriskie transportlīdzekļi var kalpot kā labs līdzeklis nepieprasītās enerģijas pārdalīšanai un uzkrāšanai.
Pēc vēlēšanās katrs auto īpašnieks savu dzelzs zirgu varēs nodot speciālā stāvlaukumā, pēc kura iejutīsies akumulatora lomā par ļoti taustāmu materiālu atlīdzību. Pēc projekta autoru domām, šim modelim būs liela ietekme uz vides stāvokli un tas ļaus saprātīgi izmantot ierobežotos resursus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.