» » » Interesanti fakti par Honda

Interesanti fakti par Honda

Japānas kompānija Honda radās tās dibinātāja Soičiro Hondas rūpīgā darba rezultātā, kurš pagājušā gadsimta 30. gados aizraušanos ar vieglajiem automobiļiem pārvērta veiksmīgā biznesā. Lai gan jaunizveidotajam autoražotājam veiksme nenāca uzreiz. Pirmajos gados uzņēmums izpildīja tikai cita liela japāņu koncerna Toyota pasūtījumus.

Honda bija savs sastāvs pēckara periodā. Sākotnēji uzņēmums centās attīstīties komerctransporta jomā, bet pēc tam pārgāja uz automašīnām un motocikliem. Starp citu, pēdējais aizņem ievērojamu daļu no uzņēmuma pārdošanas apjoma.


Honda plaši strādāja ar citiem Japānas tirgus autoražotājiem, kas ļāva uzņēmumam ātri iegūt pieredzi un nepieciešamās tehnoloģijas. Galu galā šī pieeja nesa augļus, un līdz 70. gadu vidum uzņēmums ražoja diezgan konkurētspējīgus modeļus, kas 90. gadu sākumā devās iekarot rietumu tirgu.

Šobrīd Honda turpina stabili attīstīties un pielāgoties strauji mainīgajam automobiļu tirgum. Jo īpaši uzņēmuma vadība veic derības par elektrisko transportlīdzekļu attīstību, kurus arvien vairāk pērk visā pasaulē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.