» » » Haval X Dog SUV seko Hammer pēdās

Haval X Dog SUV seko Hammer pēdās

Savulaik Ķīnas autorūpniecība un visa nozare kopumā sākās ne tikai ar Rietumu atdarināšanu, bet ar tās pilnīgu kopēšanu. Identiski zemas kvalitātes auto diez vai varētu pārsteigt izsmalcinātu patērētāju, taču tie laiki ir tālu aiz muguras. Mūsdienās Ķīnas automobiļu rūpniecība ir dzīvīgākā no visām dzīvajām būtnēm un arvien vairāk nosaka pasaules rūpniecības tendences.
Tāpēc, paturot prātā visu iepriekš minēto, nevajadzētu uztvert mūsu šodienas jaunumu kā aklu American Hammer imitāciju, lai gan no pirmā acu uzmetiena tas ir diezgan acīmredzams. Haval X Dog, kas nesen tika apstiprināts ražošanai, ir līdzīgs dizains, kā arī lielākā daļa svarīgāko automašīnas sastāvdaļu.

Tikmēr šis SUV solās iedziļināties dizaina izpētes, nevis praktiskā pielietojuma jomā, kā tas bija ar to pašu oriģinālo Hammer. Pieticīga motoru līnija ar vidējo atdevi 280 ZS. īstos bezceļa apstākļos diez vai spēs teikt savu vārdu, kamēr pilsētvide tik pompozam auto ir pati lieta.
Katrā ziņā pirmo apvidus auto pilotpartiju viņi sola samontēt līdz šī gada jūnijam. Sākotnēji auto būs pieejams tikai Ķīnā, lai gan, iespējams, ar laiku tas tomēr tiks eksportēts uz Eiropas valstīm.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.