» » » Renault grupa iestājas par ātruma samazināšanu

Renault grupa iestājas par ātruma samazināšanu

Pēdējos gados arvien vairāk autoražotāju domā par savu klientu drošību, daļa no kuriem ir rupji pārkāpuši ceļu satiksmes noteikumus un maksimālo ātrumu. Par laimi, mūsdienu automašīnas ar borta datoru ļauj vispusīgi konfigurēt veselu virkni dažādu parametru, tostarp maksimālā ātruma ierobežojumu.
Amerikas un Eiropas uzņēmumi, pakļaujoties sabiedrības spiedienam un stingrākiem likumiem, arvien vairāk sāk ieviest programmatūras ātruma ierobežojumus, pasargājot patērētājus no negodīgas transportlīdzekļa izmantošanas.

Nesen šai kustībai pievienojusies arī franču Renault grupa, kas gatava noteikt maksimālā ātruma griestus ap 180 km/h. Tas ir vairāk nekā pietiekami, lai brauktu pa lielceļiem un starppilsētu maršrutiem. Automašīnas bloķējošā elektronika neļaus paātrināties virs noteiktā sliekšņa.
Kopumā mēs pilnībā atbalstām šo ražotāju tendenci un aicinām pārgalvīgos autovadītājus un citus sabiedrisko nekārtību cienītājus uz atbildību un apdomību. Galu galā jūsu un jūsu tuvinieku dzīvība ir jūsu pašu rokās.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.