» » » Stāsts par traktoru pie Latvijas robežas

Stāsts par traktoru pie Latvijas robežas

Vitebskas muita kārtējo reizi ir nonākusi rūpīgas Latvijas mediju uzmanības lokā. Citā dienā muitnieki deklasificēja kontrabandas plānu, kas ietvēra liela speciālā aprīkojuma nelikumīgu pārvadāšanu pāri valsts robežai. Mēs runājam par ķīniešu DAF traktoru, kas radās aizdomas, jo dokumentos nebija atbilstības.

Pārbaudot automašīnas papīrus, izrādījās, ka pilnībā aprīkota kravas automašīna it kā maksā 8 tūkstošus eiro. Protams, tas brīdināja muitas amatpersonas, kuras nolēma pārbaudīt arvien rūpīgāk. Pārbaudes rezultātā izrādījās, ka automašīna ir attēlota zādzības lietā, kas notika tālajā 2014. gadā.


Pēc kravas automašīnas pārbaudes muitnieki neko aizdomīgu neatklāja, bet pati kravas automašīna bija jāatsauc, jo bija aizdomas par tās zādzību. Tajā pašā laikā autovadītājam netika izvirzītas oficiālas apsūdzības, lai gan viņš tika ieslodzīts īslaicīgās aizturēšanas vietā, līdz situācija tika pilnībā noskaidrota.

Atgādinām, ka šis nav pirmais gadījums, kad šāda veida kontrabandisti un nolaupītāji krāpjas. Muitas dienesta un atsevišķu darbinieku modrība ļauj laikus atklāt šādus pārkāpumus un operatīvi reaģēt uz iebrucēju viltībām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.