» » » Toyota būvēs akumulatoru rūpnīcu ASV

Toyota būvēs akumulatoru rūpnīcu ASV

Ražotājs Toyota vai drīzāk tā nodaļa no ASV plāno būvēt jaunu akumulatoru rūpnīcu. Rūpnīca tiks būvēta Ziemeļkarolīnas štatā, kur ir visa nepieciešamā infrastruktūra, kā arī pietiekams skaits kvalificēta personāla. Rezultātā uzņēmumam katru gadu ar litija jonu akumulatoriem būtu jāaprīko aptuveni 800 000 transportlīdzekļu.
Ražotne tiks darbināta ar atjaunojamo enerģiju. Tādējādi Toyota cenšas ievērot videi draudzīguma principu un samazināt oglekļa dioksīda emisiju līmeni zemes atmosfērā. Kopumā uzņēmumā strādās ap 1800 cilvēku.

Runājot par projekta izmaksām, tās būs aptuveni pusotrs miljards dolāru, no kuriem lielāko daļu Toyota maksās no savas kabatas. Tāpat tiks piesaistīta privāto investoru nauda, kuri ar laiku varēs saņemt dividendes no uzņēmuma produkcijas pārdošanas.
Kopumā tendence uz transportlīdzekļu elektrifikāciju uzņem apgriezienus. Arvien vairāk autoražotāju būvē savas akumulatoru un elektromotoru rūpnīcas. Īpaši strauji šī nozare attīstās ASV, kur ir milzīgs elektromobiļu tirgus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.