» » » Populārākās automašīnas Baltijas valstīs

Populārākās automašīnas Baltijas valstīs

Baltijas valstīs lielākais lietoto automašīnu tirgotājs Longo Group veica savu pētījumu par vieglo automobiļu tirgu, noskaidrojot, kuras automašīnu markas ir pieprasītākās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas iedzīvotāju vidū. Rezultāti bija diezgan gaidīti, lai gan arī šoreiz bija daži pārsteigumi.
Tātad pirmajā vietā "auditorijas" simpātiju sarakstā bija zīmols Škoda, kura budžeta sedani un krosoveri ir ļoti pieprasīti NVS valstīs un Austrumeiropā. Otrajā vietā ir Volvo ar saviem dārgajiem, bet diezgan kvalitatīvajiem modeļiem. Noslēdz Vācijas Opel līderu trijnieku, kas atrodas vidējā cenu diapazonā.

Bez iepriekš minētajiem autoražotājiem topā atrodami lielā Vācijas trijnieka uzņēmumi, VW grupas automašīnas, kā arī aizjūras zīmols Ford, kura modeļi, dīvainā kārtā, Igaunijā ir īpaši populāri. Bet Latvijā Volkswagen kļuvis par nacionālu zīmolu, kas mūsu valsts tirgū dominē jau ne vienu gadu.
Kopumā pētījums veikts Longo grupas vajadzībām, lai gan arī ierindas autovadītāji ir ieinteresēti uzzināt par tā rezultātiem. Galu galā mums visiem agrāk vai vēlāk būs jāšķiras no lietotajām automašīnām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.