» » » Latvijā izveidota riepu pārstrāde

Latvijā izveidota riepu pārstrāde

Tukuma mazpilsēta, kas atrodas 70 kilometrus no Rīgas, ir kļuvusi par tramplīnu jaunas riepu pārstrādes rūpnīcas celtniecībai. Būvniecības ierosinātājs bija privāts uzņēmējs, kurš ražošanā ieguldīja savu naudu. Tajā pašā laikā rūpnīca jau darbojas ar pilnu jaudu un nes īpašniekam labu peļņu.

Neskatoties uz to, ka Tukuma pilsētā dzīvo tikai 17 tūkstoši iedzīvotāju, visi pārstrādes rūpnīcas darbinieki tika atrasti vietējo pretendentu vidū. Turklāt uzņēmums ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, tāpēc tam ir pietiekama visu procesu automatizācija.


Veco riepu pārstrādes laikā tiek iegūtas granulas, kuras pēc tam tiek nosūtītas tālākai izmantošanai citiem uzņēmumiem. Jo īpaši lielāko daļu izejvielu patērē rūpnīcas, kas nodarbojas ar rotaļu laukumu pārklājumu ražošanu. Ar viņu palīdzību tiek ražotas īpašas gumijas flīzes, kas ir pilnīgi drošas veselībai.

Šobrīd uzņēmums par 8 eiro pērk veco pasažieru riepu komplektu, bet galvenais piegādātājs ir autobusu parks un kravu pārvadātāju bāzes, kas milzīgos apjomos piegādā lielas riepas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.