» » » Pikaps Ford Ranger iepriecinās skaistuma cienītājus

Pikaps Ford Ranger iepriecinās skaistuma cienītājus

Ilgi gaidītais Ford Ranger pikaps beidzot nonācis sērijveida ražošanā. Modelim P375, kas izmanto to pašu T6 platformu, patērētāji ir diezgan apnikuši, tāpēc kārtējās restyling jeb paaudžu maiņas vietā Ford nolēma radikāli mainīt pieeju un piedāvāt pircējiem košu un modernu pikapu ar amerikānisku izskatu.
Jā, pietiek ar vienu skatienu uz Ford Ranger, lai sasistu sirds. Šī zvērīgā auto izskats liecina par amerikāņu koncerna daudzu gadu pieredzi, kā arī sen aizmirstiem, bet joprojām aktuāliem dizaina risinājumiem, kas var priecēt acis 2022. gadā.

Taču tehniskā ziņā Ford Ranger diez vai tik daudz pārsteigs. Jebkurā gadījumā benzīna un dīzeļdzinēju līnija ar paredzamo zirgu atdevi un vilci diez vai izraisīs sasista pircēja interesi. Salons izskatās arī diezgan budžeta, lai gan tas nav bez tā pufīga šarma.
Neskatoties uz noteiktiem Ford Ranger trūkumiem, šī automašīna joprojām ir pelnījusi uzmanību un uzslavu. Galu galā Ford nolēma izlaist pilnīgi jaunu pikapu, kaut arī uz vecās platformas, nevis bezgalīgi vilcināties ar iepriekšējā modeļa jau tā pretīgos kruķus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.