» » » BMW i4 M50 elektriskais automobilis iestājas par drošību

BMW i4 M50 elektriskais automobilis iestājas par drošību

Bavārijas koncerna BMW i4 M50 jaunais elektromobilis nozīmē maksimālu vadītāja un pasažieru drošību. Automašīnai būs vairākas daudzsološas tehnoloģijas, kas var nodrošināt pārgalvīgu autovadītāju drošību, vienlaikus izmantojot visu automašīnas potenciālu.

Tur tiešām ir no kā pasargāt vadītāju. BMW i4 M50 paātrinājuma dinamika ir tikai 2,9 sekundes līdz simtiem, turklāt maksimālais ātrums ir iespaidīgi 290 kilometri stundā. Šajā sakarā automašīna tiks aprīkota ar īpašu brīdinājuma sistēmu, kas palīdzēs labāk kontrolēt pilotu saspringto pagriezienu laikā.


Turklāt, pateicoties jaunu metināšanas metožu izmantošanai, viņi gatavojas stiprināt ķermeni, kā arī pievienot vairākus papildu drošības spilvenus. Tas viss nodrošinās visaugstāko drošības līmeni, kas jāatbilst jebkuram mūsdienīgam elektriskajam transportlīdzeklim.

Starp citu, akumulators ir arī ievērojami uzlabojies, kas izslēdz ugunsgrēka iespējamību pat tad, ja ievērojams skaits litija jonu šūnu tiek atbrīvotas no spiediena. Protams, ideālā gadījumā būtu jāizmanto cita tehnoloģija, tomēr ar to pietiek, ņemot vērā BWM koncerna lielo pieredzi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.