Volvo vēsture

Zviedru uzņēmums Volvo ir plaši pazīstams visā pasaulē ar savu produktu augsto kvalitāti. Šī īsa raksta ietvaros mēs aplūkosim šī autoražotāja vēsturi, kā arī pastāstīsim, ar kādām citām jomām, izņemot automašīnas, šis uzņēmums nodarbojas.

Volvo vēsture aizsākās 1915. gadā, kad Zviedrijā tika atvērta neliela gultņu rūpnīca. Pēc tam uzņēmums sāka ražot citus produktus, tostarp sarežģītas mehāniskās detaļas lidmašīnām un kuģiem. Turklāt parādījās montāžas līnijas velosipēdu un motociklu ražošanai.


Pagājušā gadsimta vidū automašīnas bija Volvo interešu zonā. Jo īpaši viens no pirmajiem modeļiem ir Volvo PV444. Turklāt jāatzīmē automašīna P120 Amazon, uz kuras pirmo reizi pasaulē tika uzstādītas stacionāras drošības jostas, kas šodien ir jebkura transportlīdzekļa neatņemama sastāvdaļa.

Līdz pagājušā gadsimta beigām uzņēmums bija kļuvis par milzīgu bažu, kas ražo arī kravas automašīnas, autobusus, raķešu dzinējus un pat smagu speciālu aprīkojumu. Pēdējos gados uzņēmums aktīvi attīstās elektrisko transportlīdzekļu virzienā, kā arī cenšas samazināt oglekļa dioksīda emisijas Zemes atmosfērā.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.