» » » Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšana kaitēs

Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšana kaitēs

1. jūlijs būs pagrieziena punkts Krievijas autovadītājiem neatkarīgi no tā, kurā Krievijas Federācijas reģionā viņi atrodas.

No šīs dienas ievērojami tiks palielināti neskaitāmie sodi par pārkāpumiem uz ceļiem, tostarp par automašīnu stiklu tonēšanu. Ierindas autovadītājiem ir skaidrs, ka soda nūja kļūs daudz garāka, no tās sodīšanas noslēpties nevar, un sist būs vairāk sāpīgi. Bet kas tā par problēmu, ka policija pati brauc ar automašīnām ar tonētiem stikliem.Šajā sakarā Iekšlietu ministrija solīja novērst šo trūkumu savos spēkratos, tostarp arī automašīnās, kuras izmanto ministrijas vadītāji. Kā solīja ministrijas vadītājs Vladimirs Kolokoļcevs, priekšējo stiklu tonēšana tiks noņemta visiem transportlīdzekļiem, arī ministrijas vadītāju automašīnām. Ministrs atzina, ka pirms pārkāpēju sodīšanas par Ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošanu, policijai pašai ir jāievēro visas šīs prasības. Atgādiniet, ka saskaņā ar GOST prasībām vismaz 70% gaismas jāiet cauri vējstiklam un automašīnas priekšējās puses logiem, un aizmugurējiem logiem nav nekādu ierobežojumu. No 1.jūlija par šo pārkāpumu tiks ievērojami pastiprināti sodi par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem. Naudas sods tā apjomā paliks nemainīgs 500 rubļu apmērā, taču tikai sods rubļos neierobežos pašu soda procedūru.

No tonētās automašīnas tiks noņemts automašīnas numurs, jo jaunie noteikumi aizliedz transportlīdzekļa ekspluatāciju. Numuru var atgūt tikai pēc tam, kad īpašnieks var atrisināt problēmu ar tonējuma noņemšanu un samaksāt soda naudu, likums paredz vienu dienu šī jautājuma atrisināšanai. Nu par braukšanu bez numura zīmes var saņemt tiesību atņemšanu līdz 3 mēnešiem. Krievijas Automašīnu īpašnieku federācijas prezidents Sergejs Kanajevs situāciju komentēja: “Šī varas iestāžu iniciatīva ir ļoti labs sākums. Ceru, ka reģionos tas netiks ignorēts, bet Maskavā IeM automašīnām tonēšana jau ir noņemta. Pārkāpumus nofotografēsim un nosūtīsim uz Kolokoļcevu. Ceru, ka arī FSO noņems tonējumu no savām mašīnām, kā arī ieklausīsies IeM iniciatīvā. Bet pat Iekšlietu ministrijas solījums noņemt tonējumu savām automašīnām ir laba zīme, tas liek domāt, ka ministrija liek saprast, ka tuvojas cilvēkiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.