» » » Toyota Highlander universāla testa brauciens

Toyota Highlander universāla testa brauciens

Toyota noteikti daudz zina par lieliskiem krosoveriem, kas ir ļoti populāri autobraucēju vidū visā pasaulē. Mūsu šodienas viesis ir spilgts apstiprinājums tam. Mēs runājam par universālu Toyota Highlander, kas klientiem piedāvā izcilu komforta līmeni un labu izskatu.
Patiešām, Highlander ārējie dati iedvesmo Japānas dizaineriem. Nē, te nav plaģiāts par citas slavenas firmas apvidus auto, lai gan ir līdzība ar Land Curser. Taču, ja ieskatās vērīgi, var redzēt daudz savus lēmumus un idejas, kas beigu beigās atstāj patīkamu pēcgaršu dvēselē.

Kas attiecas uz tehniskajiem datiem, tie ir diezgan standarta. Zem automašīnas pārsega grab rindas sešcilindru benzīna dzinējs ar čuguna virzuļiem. Šis izskatīgais vīrietis izsniedz 250 zirgspēkus un strādā ar automātisko astoņu pakāpju pārnesumkārbu.
Masīvais krosovers ir pārsteidzoši viegls un patīkami vadāms. Mīkstā neatkarīgā piekare, cik vien iespējams, dzēš jebkādus virsbūves ripojumus. Un, lai gan automašīna atbalsta pilnpiedziņu, tā joprojām ir jāuzskata par pilsētas automašīnu katrai dienai.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.