» » » Van Citroen e-Jumpy saņems ūdeņraža versiju

Van Citroen e-Jumpy saņems ūdeņraža versiju

Cita automašīna pāriet uz ūdeņraža degvielas elementiem. Šoreiz mēs nerunājam par sacīkšu modeļiem ar gaudošiem dzinējiem vai pat masveidā ražotām automašīnām. Citroen e-Jumpy nav pirmais, bet noteikti interesants ūdeņraža furgons, kas pārdošanā solās nonākt līdz šī gada beigām.

Furgons ir paredzēts, lai konkurētu ar tādiem tuviem radiniekiem kā Peugeot e-Expert Hydrogen un Opel Vivaro-e Hydrogen, kuriem ir kopīga platforma. Tajā pašā laikā Citroen e-Jumpy tika izstrādāts praktiski no nulles, kas godina franču koncerna inženierus. Pati automašīna arī atšķiras no iepriekš minētajiem kolēģiem ar vairākiem parametriem.


Pirmkārt, tā kreisēšanas diapazons pārsniedz 400 kilometrus, kas ir gandrīz divas reizes vairāk nekā konkurentiem. Otrkārt, ūdeņraža stacijas augstā efektivitāte, kas spēj apstrādāt griezes momentā līdz 80 procentiem degvielas masas. Visbeidzot, treškārt, automašīnai ir ērts mūsdienīgs interjers, kas atspoguļojas tā izmaksās.

Kopumā jaunais ūdeņraža furgons izskatās diezgan daudzsološs. Visticamāk, šis modelis tiks izmantots starppilsētu pārvadājumiem, kur jaudas rezerve ir kritisks rādītājs. Tomēr atšķirībā no elektriskajiem transportlīdzekļiem degvielas uzpildīšana ar ūdeņraža furgonu notiek daudz ātrāk.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.