» » » Indijā laists klajā SUV Suzuki Jimny

Indijā laists klajā SUV Suzuki Jimny

Mazais kompaktais SUV Suzuki Jimny sāka ražot Indijā. Automašīna tiks ražota sadarbībā ar Ķīnas uzņēmumiem, kas nodrošinās montāžas līnijas un modelim nepieciešamo personālu. Pārējai automašīnai ir labas izredzes Indijas tirgū, jo tai būs pievilcīga vērtība.

Un, lai gan ražošana jau ir sākusies, pašai automašīnai uz Indijas ceļiem vajadzētu parādīties ne agrāk kā sešus mēnešus vēlāk. Tas ir saistīts ar birokrātisko kavēšanos, kas liek japāņiem parakstīt daudzus līgumus ar vietējām varas iestādēm un pašvaldībām.


Pati automašīna tiks aprīkota ar pieticīgu 105 ZS dzinēju. jauda un 130 ņūtonmetru griezes moments. Maza izmēra apvidus auto tas ir vairāk nekā pietiekami. Motors darbojas ar piecu ātrumu mehāniku, un tam ir arī četru riteņu piedziņa, strādājot pie AllGrip Pro AWD sistēmas.

Kas attiecas uz modeļa eksportu uz kaimiņvalstīm vai Rietumu tirgiem, Suzuki par to joprojām klusē. Iespējams, modelis joprojām ir ekskluzīvs Indijas tirgum, jo tam ir tieši šim reģionam piemēroti parametri.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.