» » » Hibrīda Renault Arkana iegāja sērijā

Hibrīda Renault Arkana iegāja sērijā

Hibrīdauto attīstība pēdējos gados ir ievērojami palielinājusies. Daudzi Eiropas autoražotāji masveidā ražo dažādus hibrīdu transportlīdzekļu modeļus, tostarp mikroautobusus un pat autobusus. Tomēr šodien mēs runāsim par franču hibrīdauto Renault Arkana, kas nesen nonācis sērijveida ražošanā.

Modeļa spēkstaciju attēlo labs 140 ZS benzīna dzinējs. un viens asinhronais elektromotors, kas atrodas uz transportlīdzekļa priekšējās ass. Protams, šai automašīnai nav pilnpiedziņas. Tajā pašā laikā inženieri sola ārkārtīgi zemu CO2 izmešu daudzumu, kas nepārsniedz 180 gramus uz nobrauktā attāluma kilometra.


Dizaina ziņā Renault Arkana nevar lepoties ar lielu smalkumu, lai gan automašīnas ārpuse noteikti ir patīkama un nav pārslogota ar nevajadzīgiem elementiem. To pašu var teikt par salonu, kas izskatās diezgan vienkāršs un kodolīgs. Turklāt viss nepieciešamais opciju komplekts ir pieejams pat hibrīda pamata versijā.

Ņemot vērā plašo elektrifikāciju un paaugstinātos nodokļus rijīgajiem ICE ar milzīgām emisijām, Renault pieticīgais hibrīds izskatās diezgan labi. Ņemot vērā automašīnas pieņemamās izmaksas, var droši teikt, ka modelis būs veiksmīgs!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.