» » » Opel Kadett retrospektīva

Opel Kadett retrospektīva

Opel Kadett burtiski ir Vācijas autobūves leģenda, kas tiek ražota vairāk nekā pusgadsimtu. Modeļa vēsture aizsākās 1937. gadā, kad parādījās šīs veiksmīgās kompaktās automašīnas pirmā paaudze. Automašīnai bija monokoku virsbūve un tā bija ļoti pieņemama cena, par ko cilvēki iemīlējās.

Turpmāko attīstību Opel Kadett saņēma jau 1962. gadā, kad parādījās pirmā modernā paaudze, kuras nosaukums bija Kadett A. Automašīnai bija neliels 1 litra tilpuma dzinējs, kas padarīja modeli ārkārtīgi ekonomisku un pievilcīgu praktisko autobraucēju acīs.


Vēlāk tika atbrīvota Kadett C, kas saņēma atzinību ārpus dzimtās Vācijas. Automašīna ir piegādāta daudzās pasaules valstīs un pat pielāgota Dienvidkorejas un Japānas tirgum. Protams, tas viss veicināja interesi par šo modeli, un Opel vadība izlaida savu slaveno Kadett E, kas tika izlaists 1984. gadā.

Pēdējā paaudze bija tradicionāli ekonomisks apakškompakts visai ģimenei, kas pārliecinoši konkurēja ar VW Golf un citām līdzīgām automašīnām. Šobrīd automašīna ir beigusies ražošanā, bet kas zina, varbūt tā atdzims kā elektromobilis!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.