» » » Suzuki attīstības vēsture

Suzuki attīstības vēsture

Suzuki nevar saukt par pasaules vadošo automobiļu ražotāju, taču šis uzņēmums ir stabili uz kājām un ieņem savu nišu tirgū. Uzņēmums savu vēsturi sāka 1909. gadā, kad Miči Suzuki izveidoja nelielu manufaktūru stelles un motociklu ražošanai.

Jau pagājušā gadsimta 30. gados, kad Japānas ielās masveidā sāka parādīties vieglās automašīnas, Suzuki sāka izstrādāt savus pirmos modeļus. Automašīnu sākotnējās versijas atšķīrās ar maziem dzinējiem un maziem izmēriem.


Pēckara periodā uzņēmuma vadība turpināja ražot velosipēdus un motociklus, kā arī radīja vairākus jaunus vieglo automašīnu modeļus. Pirmkārt, uzsvars tika likts uz apvidus auto un izbraucamiem džipiem, kas līdz šai dienai ieņem vadošo pozīciju tirgū.

Pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados uzņēmums bija stingri nostājies un nodrošināja sevi ar visu nepieciešamo aprīkojumu un tehnoloģijām. Šobrīd uzņēmums turpina aktīvu attīstību. Jo īpaši 2019. gadā tika noslēgts ilgtermiņa sadarbības līgums ar Vācijas Volkswagen grupu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.