» » » Elektriskā Mercedes-Benz EQB var lepoties ar aprīkojumu

Elektriskā Mercedes-Benz EQB var lepoties ar aprīkojumu

Mercedes-Benz EQB krosovers, kas ir elektromobilis, tika prezentēts pagājušajā mēnesī Ķīnā. Neskatoties uz to, ka šis SUV ir paredzēts galvenokārt Āzijas auditorijai, tas tiks pārdots arī ASV un Eiropā. Paskatīsimies, kas būs tik interesants, lai piesaistītu Vidējās karalistes iedzīvotājus?
Pirmkārt, pāris diezgan jaudīgi elektromotori, kuru kopējā jauda būs 292 ZS. un 520 ņūtonmetru griezes moments. Kā jūs droši vien jau uzminējāt, modelis varēs lepoties ar pilnpiedziņu un bezceļa spēju, lai gan, protams, šis pilsētas krosovers ir ļoti tālu no pilnvērtīga SUV.

Turklāt Mercedes-Benz EQB ir diezgan patīkams Āzijas stila dizains. Ietekmē pietūkušu formu un gludu līniju klātbūtne. Kopumā tas izskatās labi un atgādina Korejas vai Japānas automobiļu industrijas ideju. Bet interjers šeit ir eiropeiski ērts, ar lielisku apdari un daudzām iespējām.
Eiropā automašīnai vajadzētu parādīties līdz vasaras sākumam, savukārt ASV elektriskais krosovers sasniegs tikai šī gada beigās. Jebkurā gadījumā, ņemot vērā Mercedes-Benz standartus, izmaksām vajadzētu piesaistīt Rietumu autobraucēju uzmanību šim modelim.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.