» » » Izlaists Peugeot Partner Crossway

Izlaists Peugeot Partner Crossway

Jaunais Peugeot Partner Crossway tika pārdots Eiropas tirgū. Transportlīdzeklis ir plakans furgons, un tam ir ekonomisks dzinējs, kas padara to ideāli piemērotu komerciālai lietošanai. Tuvākie modeļa konkurenti ir furgoni Peugeot Partner, Citroen Berlingo un Opel Combo Cargo.

Automašīnas dzinēju pārstāv ekonomisks 1,6 VTi dzinējs ar 115 ZS jaudu. un 150 ņūtonmetru griezes momentu. Tajā pašā laikā tas darbojas gan ar klasisko sešpakāpju mehāniku, gan ar ērtu automātisko. Ir arī dīzeļa versija, kas ietver 90 ZS motoru. un 230 ņūtonmetri. Turklāt pēdējais ir par kārtu lētāks nekā benzīns.


Starp automašīnas aprīkojumu var atšķirt automātiskos logus, kruīza kontroli, transportlīdzekļa stabilizācijas sistēmu, gaisa kondicionētāju un riepu spiediena sensoru. Sēdekļi ir izgatavoti no laba materiāla, un tiem ir arī mehāniska regulēšanas funkcija. Kopumā tas ir standarta standarts budžeta furgonam uz vietas.

Automašīna tiks pārdota daudzās Eiropas valstīs, tostarp Krievijā. Modeļa izmaksas svārstās no 15 līdz 20 tūkstošiem eiro. Daži žurnālisti jau prognozē panākumus furgona komerciālajā jomā, kuram tas bija paredzēts.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.