» » » Audi RS Q e-tron dosies uz Dakāru 2022. gadā

Audi RS Q e-tron dosies uz Dakāru 2022. gadā

Audi uzņēmums lieliski atceras visus savus sporta sasniegumus, kuru šī uzņēmuma nemierīgajā vēsturē nebija nemaz tik maz. Audi Sport nesen paziņoja, ka uzņēmums piedalīsies Dakaras rallijā, kas notiks 2022. gadā. Turklāt sacīkstēm Audi prezentēs jaunu automašīnu!

Tātad bungu rullis! Automašīna, kas 2022. gadā dosies uz Dakaru, ir Audi RS Q e-tron. Elektromobilis, kas sagatavots ar jaunākajām tehnoloģijām īpaši rallija sacīkstēm. Šim nolūkam ir neatkarīga atsperu piekare, riepas ar radzēm un maksimālais svars bez kravas.


Starp citu, elektromobilis pārspēj tradicionālo sacīkšu automašīnu, jo nav iekšdedzes dzinēja un transmisijas, kas izdala līdz 40 procentiem no automašīnas kopējā svara. Tomēr ir arī mīnuss - diezgan masīvs uzlādējams akumulators, kas aizņem diezgan lielu daļu no elektromobiļa svara.

Audi šo problēmu atrisināja eleganti vienkāršā veidā - viņi samazināja akumulatora tilpumu līdz 48 kW, ar ko pietiek 200 kilometriem. Un tas ir diezgan labi, ņemot vērā, ka divi elektromotori, kas atbild par četru riteņu piedziņu, katru stundu patērē 500 kW enerģijas!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.