» » » Toyota izveido konsorciju aizsardzībai pret kiberuzbrukumiem

Toyota izveido konsorciju aizsardzībai pret kiberuzbrukumiem

Tehnoloģijas nestāv uz vietas, un mūsdienu automašīnas arvien vairāk atgādina mobilos datorus. Tas palielina kiberuzbrukumu risku, ko var tieši vērst pret jaunākās paaudzes transportlīdzekļiem. Šī laika problēma ir piespiedusi Toyota un vairākus citus lielus uzņēmumus izveidot konsorciju, lai atvairītu hakeru draudus.

Konsorcijs pievērsīsies kiberdrošības jautājumiem, tostarp autovadītāja personas datu aizsardzībai, kā arī ar autopilota funkcijām saistīto draudu novēršanai, kas pēdējā laikā tiek ieviesti arvien lielākā skaitā automašīnu.


Attiecībā uz praktiskām darbībām uzņēmumi, kas ir konsorcija daļa, gatavojas izstrādāt īpašu drošības programmatūru, kas var atklāt ievainojamības un bloķēt visus uzlaušanas mēģinājumus. Ir arī jāizveido centrs, kas pētīs hakeru ietekmes metodes, lai efektīvi atvairītu šos uzbrukumus.

Šobrīd organizācijas izveidei jau iztērēti 2,7 miljoni dolāru. Tajā pašā laikā galvenajiem ieguldījumiem vajadzētu būt par kārtu lielākām summām. Mēs runājam par simtiem un pat tūkstošiem miljonu, kas jāpiešķir visiem tirgus dalībniekiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.