» » » Testa brauciens ar vācu tīršķirnes Volkswagen Teramont

Testa brauciens ar vācu tīršķirnes Volkswagen Teramont

VW grupa ne pārāk atbalsta krosoveru klasi, taču šāda tipa modeļi no vācu koncerna konveijeriem iziet kaut kā ļoti reti. Tomēr mēs par to neesam sarūgtināti, jo katrs nākamais Volkswagen SUV galu galā iznāk kā ārkārtīgi cienīgs auto. Teramont, kuru mēs šodien pārbaudām, nebija izņēmums.
Zem šī izskatīgā vīrieša ugunīgā pārsega var atrast izcilu 250 ZS benzīna dzinēju, kas darbojas ar firmas radiatoru. Lai gan, godīgi sakot, ir vērts atzīmēt faktu, ka ārkārtīgi plašā dzinēju klāstā ir arī labi dīzeļa agregāti.

Krosovera interjers ir pēc iespējas ērtāks un piemērots gariem braucieniem. Tas attiecas gan uz mīkstajiem sēdekļiem ar sānu atbalstu, gan kopumā diezgan ietilpīgiem sēdekļiem aizmugurējā rindā, kur bez problēmām var satilpt trīs pieauguši vīrieši. Volkswagen Teramont izskats ir atsevišķa apbrīnas tēma, jo tieši ar krosoveriem vācu dizaineri iznāk pareizi.
Teramont ir nedaudz smags vadāmības dēļ balstiekārtas konstrukcijas īpatnību un lielās masas dēļ. Tikmēr auto smuki stūrē un strauji uzņem ātrumu. Jebkurā gadījumā varam droši ieteikt kā krosoveru katrai dienai!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.