DataLife Engine > Autozinas > Ford Mustang Mach-E palielināts diapazons

Ford Mustang Mach-E palielināts diapazons

Ford Mustang Mach-E ir ilgi gaidīts elektriskais poniju auto, kas debitēja pirms pusotra gada un saņēma satriecošas atsauksmes Rietumu presē. Neskatoties uz pilnīgu un beznosacījumu pāreju uz elektrisko vilci, leģendārais Mustang nav zaudējis ne pilienu sava šarma. Modelis joprojām lepojas ar brutālu izskatu un diezgan jaudīgu motoru.
Starp citu, automobiļa dzinējs augstākās klases konfigurācijā saražo 358 kW jaudu, kas ir līdzvērtīgs iespaidīgam 860 ņūtonmetru griezes momentam. Protams, ar šādu jaudu palielinās arī akumulatora slodze, kas vēl nesen ļāva WLTP ciklā pārvarēt tikai 397 kilometrus.

Ilgi gaidītais Mustang Mach-E atjauninājums ienesa daudz jauninājumu, no kuriem galvenais ir palielināts akumulators. Tagad Ponicar ar vienu uzlādi varēs nobraukt pat 505 kilometrus, kas, redz, praktiski atbilst mūsdienu strauji augošajiem standartiem.
Pie citiem jauninājumiem pieder jauna optika, diski, nedaudz pārveidots radiatora režģis un pāris sīkumi salonā. Kopumā jaunums tiek pārdots kā karstmaizes, iepriecinot leģendāro automašīnu cienītājus visā pasaulē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Вернуться назад