DataLife Engine > Autozinas > Renault izstrādās ūdeņraža ekosistēmu

Renault izstrādās ūdeņraža ekosistēmu

Franču autoražotājs Renault vēlas attīstīt ūdeņraža ekosistēmu visā Eiropā. Kā liecina speciālistu pētījumi, automašīnas, kurās kā spēkstacija izmanto ūdeņraža kurināmā elementus, ir ne mazāk daudzsološas nekā pilnvērtīgi elektromobiļi. Šajā sakarā franči velta ievērojamus resursus, lai iegūtu vadošo lomu šajā nozarē.

Jo īpaši mēs runājam par jauno uzņēmumu Hyvia, kas tika izveidots par investīciju naudu. Jaunizveidotā uzņēmuma mērķis būs rūpnīcu celtniecība sašķidrinātā ūdeņraža rūpnieciskai ražošanai, kā arī liela mēroga degvielas uzpildes staciju tīkla izbūve, kurā būs jākalpo neskaitāmiem ūdeņraža elektromobiļiem.


Pati Renault neplāno aktīvi investēt savu ūdeņraža automašīnu ražošanā. Par to liecina ziņojums, kas nesen tika prezentēts kā daļa no prezentācijas par uzņēmuma turpmāko attīstību. Tātad dokumentā praktiski nekas nav teikts par ūdeņraža transportu, savukārt elektriskie transportlīdzekļi aizņem ievērojamu daļu no stāstījuma.

Acīmredzot Renault pareizi nolēma, ka infrastruktūras izveidei un ūdeņraža automašīnu ražošanai naudas nepietiks, tāpēc viņi nolēma koncentrēties uz vienu lietu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Вернуться назад