DataLife Engine > Autozinas > Honda slēdz Clarity and Legend ražošanu

Honda slēdz Clarity and Legend ražošanu

Honda plāno pakāpeniski pārtraukt jauno Clarity un Legend sedanu ražošanu, kas Rietumu tirgū tiek pārdoti attiecīgi no 2015. un 2017. gada. Šā lēmuma iemesls ir pāreja uz automašīnu elektriskajām versijām. Tādējādi minētās automašīnas neiederas japāņu koncerna jaunajā attīstības koncepcijā un tiks pārtrauktas.

Turklāt ir vēl viens, mazāk prozaisks iemesls, ko savā rakstā minēja liela Eiropas žurnāla, kas veltīts automašīnām, pārstāvji. Diemžēl mūsdienu tirgū dominē pilnīga pārprodukcija un sīva konkurence, kas liek uzņēmumiem izlaist jaunus modeļus, lai iepriecinātu pat nišas auditoriju.


Šajā sakarā gandrīz identisku automašīnu pārdošana atstāj daudz vēlamo, jo pircējiem nav pietiekami daudz laika un vēlmes izprast minimālās atšķirības starp jaunajiem modeļiem. Šajā sakarā uzpūsto modeļu klāsta samazināšana, šķiet, ir pilnīgi dabisks un loģisks lēmums.

Lai kā arī būtu, un Clarity and Legend aiziet pensijā nākamā gada sākumā. Dažiem šo modeļu faniem Honda nesniedza nekādas prēmijas un preferences.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/Вернуться назад